Datum: wo 19 december
Het theaterstuk Haantjes, naar de bestseller van Kluun, onder regisserend oog van Dennis van de Ven (Draadstaal en JURK!). Daniël Boissevain (o.a. Gooische Vrouwen), Harpert Michielsen (o.a. Soldaat van Oranje) en Peggy Vrijens (o.a. Julia’s Tango) spelen het theaterstuk Haantjes.
De voorstelling heeft de grilligheid gekregen van een reclameblok: muziek, cabaret en drama wisselen elkaar in een rap tempo af. Een verhaal over Haantjes, vrouwelijk succes en een feest dat nooit leek te stoppen. De reclame-uitgaansscène van de jaren negentig. “Haantjes: toen alles nog leuk was…“
Special track van DJ Thimbles
Speciaal voor deze voorstelling is DJ Bart Thimbles, bekend van de immens populaire Turn Up The Bass-platen uit de jaren negentig, gevraagd een mega-track samen te stellen die in de laatste vijftien minuten van de voorstelling het spel van de drie acteurs zal ondersteunen. Of eigenlijk kun je stellen dat deze track de laatste vijftien minuten een hoofdrol speelt in het stuk.
Iedereen verdient geld.
Iedereen viert feest.
Een briljant idee… dachten ze…
Bestel hier uw kaarten of bekijk meer informatie