Verwonderaar drs. Richard de Leth was dé verrassing van afgelopen theaterseizoenen. In tientallen uitverkochte zalen liet hij mensen lachen én verwonderen. Over ons hoofd, ons hart, onze buik. Kortom: over onszelf. En nu is er het vervolg.
Dit is niet het zoveelste saaie theatercollege. Dit is een beleving die je raakt en je anders naar je eigen leven en keuzes laat kijken. Luisteren, leren én lachen maakt deze avond bijzonder. Een avond waarin hij met jou op zoek gaat naar de essentie van het leven. De mens had nog nooit zoveel kennis, maar was ook nog nooit zo onrustig, prikkelbaar en onvervuld. Vergeet crypto, politiek, SecondLove, die promotie of chocoladerozijnen. Het leven heeft zoveel meer te bieden dan hoe het nu wordt geleefd. Tot snel bij deze prikkelende spoedcursus die je levensgeluk nieuwe glans geeft!
'Laat je verrassen en inspireren door een avond die je kijk op het leven kan veranderen. Want echt: Er is meer.' | Richard de Leth
Website: Richard De Leth
+
+
= € 29,50
(excl. € 3,25 boekingskosten per boeking)
za 11 april 2026 Grote zaal
20:00 - 21:30 uur
'In Vredesnaam' is een solovoorstelling waarin Tijmen Dokter, historicus en cabaretier, met kennis van de Tweede Wereldoorlog op zoek gaat naar de rol van oorlogen van vandaag.
Meer info »
Strafrechtadvocaat Job Knoester en journalist Dennis Jansen nemen je in dit interactieve en boeiende theatercollege mee in de vaak gesloten wereld van TBS, waar mythes en taboes worden ontkracht.
Meer info »